Terugblik netwerkbijeenkomst Mobiliteit Utrecht – 7 maart 2019
Donderdag 7 maart hebben we samen met Mobiliteit Utrecht een onvergetelijke netwerkbijeenkomst gehad. Hierbij treffen jullie een terugblik van de dag in vogelvlucht:
De kick of was ‘Actief met Talent’, ervaar hoe je je stem gebruikt om zelf regie te nemen en samen te werken. Met deze talenten nam Martinique Visser ons mee in de werking van het Talentwheel. Het Talentwheel staat voor de 21e century skills en hoe je deze inzet om duurzaam inzetbaar te zijn. Deze aanpak is met name geschikt om medewerkers te inspireren en beweging te krijgen. Ook zet Matchcare dit in bij projecten ter voorkomen van burn-out en bij verzuimpreventie.
Strategische skills planning zorgt voor betere bezetting
Strategische skills planning door KPN en Matchcare. Misja Bakx en Maarten Emons hebben verteld over laatste ontwikkelingen op het gebied van machine learning en hoe dat strategische personeelsplanning verandert in strategische skills planning. Bij KPN heeft dit geleid tot een gerichtere ontwikkeling van personeel en een betere bezetting. Hoewel dit onderwerp voor veel deelnemers wat abstract lijkt, heeft de aanpak zich bij KPN al bewezen. Organisaties die zich voorbereiden op toekomstige ontwikkeling en verandering worden dan ook van harte uitgenodigd deel te nemen aan het regionaal skills onderzoek.
Is jullie organisatie ook bezig met HR analytics en skills planning om personeel voor te bereiden op de toekomst? Dan komen we graag een keer op de koffie om jullie inzichten met die van ons te matchen. Laat hieronder je gegevens achter en we nemen contact met je op.
Contact
Wil je meer informatie? Vul hieronder je gegevens in en we nemen z.s.m. contact met je op.